świetlówki LED T5

Świetlówki LED T5

Świetlówki LED typu T5 wykorzystywane jest przy oświetleniu liniowym w sklepach (lady chłodnicze, chłodnie), magazynach oraz w biurach o dużej powierzchni. Zastosowane świetlówek LED T5 pozwoli na uzyskanie wysokiej jakości oświetlenia przy minimalnym podobrze energii elektrycznej. Zastosowanie matowego szkła w tubach LED T5 sprawia, że uzyskane światło jest stałe, delikatne i nieoślepiające. Warto pamiętać, że świetlówkę nie należy podłączać do urządzeń typu balast, dławik czy starter.

Oszczędność i ekologia – świetlówki LED T5

Technologia oświetlenia LED sprawia, że jej dzienne wykorzystywanie nie wpływa negatywne na otaczające nas środowisko. Dzięki wyeliminowaniu takich pierwiastków jak rtęć oraz innych szkodliwych substancji produkt jest w 100% biodegradowalny, a także emituje do 80% mniej dwótlenku węgla niż tradycyjne oświetlenie. Warto również dodać, że opisywane oświetlenie nie emituje szkodliwego promieniowania UV. W przeciwieństwie do żarówek fluorestencyjnych, świetlówki LED typu T5 osiąga pełną moc w chwili zapalenia. Zastosowana technologia pozwala na używanie świetlówek LED w miejscach o skrajnie różnych temperaturach.

W świetlówkach LED T5 zastosowano diody SMD2835, która pozwalają na uzyskanie naturalnego, jasnego światła. Całość przykryta jest „mlecznym” kloszem, który chroni przed skutkami patrzenia na źródło światła, a także nie jest męczące dla oczu. Obudowa wykonana jest z aluminium, który doskonale radzi sobie z odprowadzeniem generowanego ciepła. Dzięki temu, oświetlenie LED T5 nie ulega nadmiernemu przegrzewaniu.

Oferowane świetlówki LED T5 dostępne są w 4 wariantach – 30 cm, 60 cm, 90 cm, 120 cm. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria do montażu oświetlenia. Po wykonaniu niezbędnych czynności montażowych, tubę LED wpinamy bezpośrednio pod napięcie 230V. Oświetlenie LED nie wymaga dodatkowych układów zapłonowych. ferowane produkty pisadają certyfikat CE oraz RoHS.

Można także spotkać świetlówki t5 led do akwarium.