Oprawy hermetyczne LED

Oprawy hermetyczne LED

Wysokie stopień szczelności sprawia, że doskonale nadają się do pomieszczeń o trudniejszych warunkach, takich jak hale produkcyjne, magazyny czy warsztaty samochodowe. Oprawy sprawdzają się głównie w pomieszczeniach przemysłowych.

Przede wszystkim wytrzymałość i szczelność – oprawy hermetyczne LED

Oprawy hermetyczne LED cechuje wysoka szczelność, która chroni przed uszkodzeniami na czynniki zewnętrzne. Wysoką wytrzymałość zapewnia wykorzystanie do produkcji klosza trwałego poliwenglanu odpornego na ekstremalne warunki pracy. Trwały materiał zapewnia bezawaryjną pracę w pomieszczenia o skrajnie różnych temperatuach – od 30 stopni do +50 stopni. Certyfikat IP65 informuje potencjalnego nabywcę, że oprawy przemysłowe odporne są na zalania strugami wody z każdej strony, a także nie dopuszczają kurzu do wnętrza urządzenia. Dodatkowo, certyfikat IP65 zapewnia specjalną ochronę części wewnętrznych niezabezpieczonych drutem.

W oferowanych oprawach hermetycznych LED zastosowano diody SMD2835, które cechują się energooszczędnością, a także wysokim współczynnikiem żywotności. Emitowane przez nie światło nie powoduje u użytkownika takich efektów jak senność, zmęczenie czy znużenie. Wyeliminwano również tak zwany „efekt stroboskopu”, który sprawiał, że wzrok ulegał szybszemu zmęczeniu. Specjalnie zaprojektowana obudowa sprawia, że oprawy hermetyczne święcą pod kątem 160 lub 180 stopni, co zapewnia doskonałe oświetlenie każdej powierzchni.Według zapewnień producenta, przy typowym użytkowaniu (8 godzin dziennej pracy) oprawy przemysłowe działają bezawaryjnie nawet do 40 000 godzin. Dzięki tej inwestycji Klient może liczyć na zyski płynące z oszczędności za energię elektryczną.

Dodatkowym atutem opraw hermetycznych jest zainstalowany czujnik ruchu. Produkt nie wymaga montażu dodatkowych modułów zasilających. Po wykonaniu niezbędnych czynności montażowych oprawę należy podłączyć bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Oprawy hermetyczne posiadają certyfikat CE oraz RoHS.

Oprawy do świetlówek LED

W naszej ofercie posiadamy również oprawy do świetlówek LED. W zależności od potrzeb klienta oferujemy zarówno typowe oprawy oraz oprawy typu „belki”. Znajdują one zastosowanie w oświetleniu magazynów, hal produkcyjnych, parkingów, garaży, szkół oraz sklepów spożywczych.

Komfort oraz oszczędność – oprawy do świetlówek LED

Pośród szerokiej gamy opraw do świetówek LED posiadamy oprawy hermetyczne pojedyńcze, a także podwójne dopasowane do oświetlenia LED typu T8. Certyfikat IP65 gwarantuje, że w przypadku zalania wodą takiej oprawy nie ulegnie ona zniszczeniu. Ponad to, oprawy są odporne na kurz oraz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo części wewnętrznych, które nie zostały zabezpieczone drutem. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie poliwenglanu sprawia, że urządzenie może działać bezawaryjnie w skrajnych warunkach klimatycznych – od -30 stopni do +50 stopni. Według zapewnień producenta, produkty mogą być użytkowane bezawaryjnie nawet przez 10 lat (50 000 godzin). Oprawa jest łatwa w montażu, gdyż nie wymaga dodatkowego gniazda zasilającego.

Drugim typem opraw do świetlówek LED są oprawy typu „belka” pojedyńcze oraz podwójne dopasowane do oświetlenia LED typu T8. Charakteryzują się one ekonomicznym rozmiarem, który sprawdza się w oświetlaniu garaży, korytarzy, a także małych sklepów. „Belkę” można zamontować zarówno na suficie, jak i na ścianie. W przeciwieństwie do opraw hermetycznych, znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana dodatkowa ochrona świetlówek LED. Certyfikat IP20 gwarantuje ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych dla zdrowia człowieka oraz zapewnia ochronę przed ciałami o wielkości ponad 12,5 mm.

W naszym katalogu posiadamy oprawy do świetlówek LED hermetyczne o pojedyńczym lub podwójnym gnieździe na tuby LED T8 o wymiarach 60cm, 120cm, 150 cm oraz oprawy do świetlówek LED typu „belka” o pojedyńczym lub podwójnym gnieździe na tuby LED T8 o wymiarze 120 cm.