Świetlówki LED T8 ściemniane

Świetlówki LED z funkcją ściemniania wykorzystują najpopularniejszy typ oświetlenia LED, czyli T8. Gwarantuje on niski pobór prądu, wysoką jakość oświetlenia a dzięki nowoczesnemu designowi wpasuje się w każde miejsce. Ważną cechną tuby LED T8 jest to, że pozwala ona na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją i konserwacją oświetlenia. Oferowane rozwiązanie jest popularne biurach, szkołach, zakładach gospodarczych oraz w zakładach pracy.

Nowoczesne rozwiązanie dopasowane do wymogów klienta

Wykorzystane oświetlenie LED typu T8 pozwala zaoszczędzić nie tylko na wydatkach związanych z energią elektryczną, lecz pozwala również na redukcję kosztów eksploatacyjnych. Zastosowana technologia oświetleniowa LED pobiera do 60% mniej energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Niski pobór prądu można zawdzięczać zastosowanym 48,8 diodom SMD2385, które w naturalny sposób oddają charakterystykę światła dziennego. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów taich jak aluminium, tuba oświetleniowa nie ulega nadmiernemu przegrzewaniu, a mleczny klosz chroni od nieporządanych skutków patrzenia na źródło światła. Kolejną ważną cechą oświetlenia LED typu T8 jest ekologiczność. Brak szkodliwych pierwiastków, w tym rtęci sprawia, że produkt jest biodegradalny, a także wytwarza do 80% mniej dwótlenku węgla niż tradycyjna żarówka. Poprzez wykorzystanie kształtu tuby, kąt oświetlenia LED T8 wynosi 120 stopni. Pozwala to na dokładne doświetlenie pomieszczenia.

Zainstalowany ściemniacz wykorzystuje nowoczesną technologię ściemniacza triakowego, który umożliwia dowolną regulację jasności i nasycenia emitowanego światła. Dzięki temu klient może dostosować światło pod warunki panujące w danym pomieszczeniu tak, aby oczy nie ulegały nadmiernemu zmęczeniu.

Świetlówki LED T8 do żywności

W naszej ofercie posiadamy również oświetlenie LED przeznaczone do montażu w chłodni, sklepów spożywczych, a także piekarni. Są to tuby przeznaczone do oświetlenia mięsa, pieczywa oraz warzyw i owoców.

Z tymi tubami LED żywność wygląda jeszcze lepiej

Podobnie jak w przypadku świetlówek LED z czujnikiem ruchu oraz z wbudowanym ściemniaczem, zastosowano tutaj najpopularniejszy moduł LED T8. Pozwala on na zaoszczędzenie do 60% więcej wykorzystywanej energii elektrycznej przy zachowaniu jakości emitowanego światła. Zastosowane w nich diody SMD2835 generują stałe promienie świetlne, które nie ulegają migotaniu, czy mrużeniu. Dzięki mlecznej tubie, w która okala diody, nasz wzrok nie jest narażony na nieporządane skutki patrzenia w źródło światła, a także efekt senności czy zmęczenia. Dodatkowym atutem świetlówek LED T8 jest ich ekologiczność. Poprzez wyeliminowanie szkodliwych pierwiastków, w tym rtęci, produkt jest w pełni biodegradalny i wytwarza do 80% mniej dwótlenku węgla niż tradycyjne, gazowe żarówki. Ponad to, w przeciwieństwie do żarówek fluorestencyjnych, świetlówki specjalistyczne LED typu T8 osiąga pełną moc w chwili zapalenia.

Świetlówki LED przeznaczone do oświetlenia produktów mięsnych posiadają wysoki współczynnik odwzorowania barw. Dzięki temu wizualnie ciężko odróżnić te produkty mięsne, które są mniej świeże od tych, które dopiero zostały wypakowane.

Świetlówki LED przeznaczone do oświetlenia pieczywa posiadają specjalny rozsył i kompozyję światła żółtego i brązowego. Efektem tego jest poprawa walorów estetycznych produktów, które wyglądają jak świeżo wyjęte z pieca.

Świetlówki LED przeznaczone do oświetlenia owoców i warzyw posiadają wyeksponowana barwę światła żółtego, która nadaje produktom odpowiednich kolorów. Efekt ten sprawia, że warzywa i owoce wyglądają naturalnie.

Po zamontowaniu elementów pomocniczych, tubę LED należy podłączyć bezpośrednio do napięcia o wysokości 230V.