Świetlówki LED z czujnikiem ruchu

Świetlówki LED z czujnikiem ruchu

Popularne oraz energooszczędne świetlówki LED pozwalają na zastosowanie dodatkowych technologii, takich jak czujnik ruchu. Dzięki temu, pobierana energia wykorzystywana jest głównie przy wykryciu ruchu, co pozwala zaoszczędzić na wydatkach za energię elektryczną. Tego rodzaju oświetlenie wykorzystywane jest w takich pomieszczeniach jak korytarze, klatki schodowe, zakłady pracy, szkóły, pomieszczenia gospodarcze, hale, a nawet w domu.

Niska awaryjność, wysokie zadowolenie z korzystania świetlówek LED z czujnikiem ruchu

Świetlówki LED z czujnikiem ruchu, wykorzystują najpopularniejszy rodzaj oświetlenia LED, czyli T8. Zastosowanie 96 diod SMD2835 pozwala na uzyskanie dziennej barwy światła przy minimalnym poborze prądu. Aluminiowa budowa radiatora pozwala efektywnie pozbyć się generowanego ciepła. Poprzez wyeliminowanie szkodliwych pierwiastków produkt jest w pełni ekologiczny, tzn że jego produkcja oraz dziennie użytkowanie nie wpływa ujemnie na środowisko. Używanie świetlówek LED T8 nie powoduje emisji szkodliwego promieniowanie UV, a także ogranicza emisję dwótlenku do 80% w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. W konstrukcji świetlówki wykorzystywany jest mleczny klosz, który chroni przed szkodliwymi skutkami patrzenia w źródło światła. Emitowane światło nie ulega efektowi migotania, czy też mrużenia. Barwa światła jest przyjemna dla oka, przez co nie powoduje senności ani zmęczenia.

Zastosowanie czujnika ruchu sprawia, że włączenie światła następuje w momencie wykrycia ruchu w obszarze monitorowanym przez świetlówkę. Pozwala to zaoszczędzić czas, jak i również pieniądze przeznaczane na rachunki za prąd. Po ustaniu ruchu czujnik przechodzi w tryb czuwania, który pobiera tylko 30% wykorzystywanej energii.

W naszej ofercie posiadamy 2 rodzaje świetlówek LED z czujnikiem ruchu: 60cm oraz 120cm. Po montażu wybranego oświetlenie należy podłączyć bezpośrednio pod napięcie 230V. Oferowane produkty pisadają certyfikat CE oraz RoHS.