Zawieszki drewniane

Drewniane dekoracje są ponadczasowe, dlatego są chętnie wybierane zarówno do prywatnych wnętrz, jak i do gabinetów kosmetycznych, kawiarni i biur. Szczególnie ciekawie prezentują się zawieszki drewniane. Poznaj 5 powodów, dla których warto się na nie zdecydować.

1. Motywacja do działania

2. Zabawny sposób wyrażania uczuć

3. Zawieszki drewniane na prezent dla bliskich

4. Podkreślenie wyznawanych wartości

5. Trwała i elegancka dekoracja wnętrz

Zawieszki drewniane to dekoracje, które pasują do wnętrz utrzymanych w wielu stylach. W tradycyjnych aranżacjach dobrze komponują się z klasycznymi meblami i dodatkami w stylu retro. We wnętrzach skandynawskich są za to ozdobą, która podkreśla naturalność i ciepło pomieszczenia. Oto 5 powodów, dla których warto korzystać z zawieszek drewnianych.

Motywacja do działania

Na zawieszkach drewnianych zamieszczone są hasła, które każdego dnia motywują do działania. Motywujące cytaty sprawiają, że rano wstaje się z uśmiechem na ustach, a po powrocie z pracy zyskuje się więcej energii do wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Zawieszki drewniane z motywującymi hasłami w szczególności podobają się nastolatkom, którzy szukają inspiracji i wyznaczania nowych celów. Szczególnie ciekawa jest tabliczka zachęcająca do wykorzystania w pełni każdego dnia, każdej godziny i każdej minuty, jaką się dostaje od życia.

Zabawny sposób wyrażania uczuć

Jeżeli chce się w oryginalny i zabawny sposób wyznać uczucia drugiej połowie, zawieszki drewniane to doskonały sposób, by to zrobić. Ozdoby z drewna ze śmiesznymi napisami i porównaniami można wręczyć z okazji Walentynek, urodzin ukochanej osoby, rocznicy ślubu czy też w ramach przeprosin. Drewniane zawieszki świetnie prezentują się nie tylko we wspólnej sypialni, ale i w korytarzu, kuchni i salonie, gdzie wszyscy domownicy wspólnie spędzają czas. Dzięki nim można pokazać, że kocha się nie tylko za zalety, ale i za wady, które razem sprawiają, że każdy człowiek jest wyjątkowy.

Zawieszki drewniane na prezent dla bliskich

Drewniane zawieszki są dobrym wyborem na prezent dla bliskiej osoby bez względu na to, ile ma lat. Wzruszające wyznania o miłości do dziadków, rodziców lub męża bądź żony sprawiają bliskim radość i przez lata mogą zdobić ściany w ich domu. Dekoracyjne drewniane zawieszki można wręczyć również nauczycielom i innym osobom, które są ważne w życiu każdego człowieka.

Podkreślenie wyznawanych wartości

Dzięki drewnianym zawieszkom w domu można podkreślić wartości, którymi kieruje się w życiu. Stawianie rodziny na pierwszym miejscu, uśmiechanie się każdego dnia i szukanie pozytywnych stron życia, a także rozwijanie się i spełnianie marzeń to tylko część wartości, które stanowią inspirację do tworzenia zawieszek drewnianych. Tabliczka, która przypomina domownikom o miłości, szacunku, akceptacji i rozmawianiu ze sobą każdego dnia, z pewnością spodoba się rodzicom, którzy chcą zbudować głęboką więź z dziećmi, a także młodym małżeństwom, które chcą razem iść przez życie, pomimo napotykanych trudności.

Trwała i elegancka dekoracja wnętrz

Drewniane dekoracje do wnętrz są ponadczasowe. Drewno jest odporne na zniszczenia, dlatego zawieszka z niego wykonana przez długi czas zdobi pomieszczenie, w którym się znajduje. Jeżeli zawieszka się zabrudzi, bez trudu czyści się ją ściereczką, zwilżoną wodą i delikatnym detergentem. Dodatkowo zawieszki można malować farbami do drewna, dodając im oryginalnego charakteru. Drewniane ozdoby są eleganckie, dzięki czemu wyglądają znacznie ciekawiej niż dekoracje z plastiku lub innego materiału niskiej jakości.