Oprawy rastrowe LED

Oprawy rastrowe LED

W naszej szerokiej ofercie posiadamy również oprawy rastrowe LED. Do najważniejszych atutów oświetlenia LED należą energooszczędność oraz ekologiczny charakter. Dzięki zastosowaniu technologii oświetlenia LED nie musimy czekać na rozgrzanie lamp, ponieważ emitowane światło świeci pełną mocą już po włączeniu. Dodatkowo oprawy rastrowe LED są odporne na wstrząsny, wibracja oraz uszkodzenia mechaniczne. Produkt przeznaczony jest do montażu w biurach, sklepach oraz salonach konferencyjnych.

Dobrze oświetlone biuro – oprawy rastrowe LED

Głównym zadaniem opraw sufitowych jest wyeliminowanie zjawiska olśnienia. Zastosowane diody SMD2835 pozwalają na usyskanie odpowiedniej barwy światła, a także odpowiednie dopasowanie ich do danego pomieszczenia. Dzięki temu można zapobiec nieporządanym efektom rozświetleniom, które byłby widoczne patrząc na źródło światła. Warto również wspomnieć, że zastosowane diody LED są bezpieczne w użykowaniu i nie emitują szkodliwych promieni UV czy IR.

Nietuzinkowy kształt opraw sufitowych LED sprawia, że wpasowują się one w każdą przestrzeń. Oprawy wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, co ma istotny wpływ na ich długi okres bezawaryjnego działania. Według zapewnień producentów, żywotnośc opraw sufitowych wynosi nawet 10 lat przy typowym, codziennym użytkowaniu (około 50 000 godzin). W połączeniu z energooszczędnością oświetlenia LED daje to inwestycję, która w krótkim okresie zwraca się Klientowi w postaci zyskanych oszczędności. Dodatkowo, światło emitowane przez oprawy sufotowe LED nie generują nieporządanych efektów, takich jak nadmierne znużenie, zmęczenie oraz senność.

Oprawy biurowe LED nie wymagają montażu dodatkowych transformatorów. Po zamontowaniu wymaganego stelażu podłącza się je bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Warto dodać, że w naszej ofercie posiadamy produkty z różnymi barwami oświetlenia oraz o różnej mocy. Produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.