Nowe inwestycje planowane przez INPRO

Największe firmy deweloperskie nie tylko realizują, oddają do użytku nowe mieszkania. Cały czas myślą, planują, projektują zupełnie nowe inwestycje. Obecnie INPRO jest na etapie planowania trzech nowych osiedli. Sprzedaż mieszkań w ramach nowych inwestycji rozpocznie się jeszcze w tym roku.

ZENIT – Gdynia Karwiny

Osiedle ZENIT na gdyńskich Karwinach to na pewno ciekawa propozycja dla poszukujących spokojnej lokalizacji, ale równocześnie niechcących tracić kontaktu z dużym miastem. Na osiedlu ZENIT wzniesione zostaną budynki mające po osiem kondygnacji. Realizacja funkcjonalnych mieszkań, z dodatkową powierzchnią w postaci balkonów lub ogródków. Odpoczynek, rekreacja dla mieszkańców na terenie osiedla, to między innymi starannie zaplanowana mała architektura i zieleń.

Najbliższa okolica osiedla ZENIT to liczne sklepy, punkty usługowe, znakomity dostęp do sieci drogowej i komunikacji miejskiej. Na przyszłych mieszkańców czekają szkoły, żłobki, przedszkola czy ośrodek zdrowia. W sąsiedztwie również tereny leśne, czyli Trójmiejski Park Krajobrazowy.

OSTOJA – Rumia

Mieszkanie w Rumi wiąże się z licznymi korzyściami. Rozwinięta infrastruktura miejska, sieć drogowa pozwalająca sprawnie się przemieszczać do trójmiasta, w kierunku Wejherowa i na Kaszuby Północne. Właśnie w tym mieście, spółka INPRO planuje osiedle OSTOJA. Zlokalizowane jest ono w pobliżu parku handlowego PORT RUMIA, gdzie oprócz hipermarketu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe i restaurację. Dodatkową zaletą lokalizacji jest bliskość terenów zielonych, możliwość bezproblemowego uprawiania rekreacji czy aktywności fizycznej. Zaplanowano budynki pięciokondygnacyjne wraz z podziemną halą garażową i parkingiem naziemnym. Na mieszkańców czekać będą również tereny zielone i plac zabaw, zlokalizowane wewnątrz osiedla.

BRAWO – Pruszcz Gdański

Osiedle BRAWO w Pruszczu Gdańskim to przede wszystkim kameralna zabudowa (cztery kondygnacje wszystkich budynków), znakomita lokalizacja (bliskość sklepów, usług, placówek oświatowych), dogodne rozwiązania komunikacyjne (dojazd do Gdańska, obwodnicy, komunikacja miejska), bliskość terenów zielonych, rekreacyjnych. Znajdą się tutaj funkcjonalne mieszkania, podziemna hala garażowa, sala fitness. Na maluchów czekać będzie plac zabaw, a dodatkowo teren osiedla będzie wzbogacony o zieleń i małą architekturę.

Planowane inwestycje INPRO

Spółka INPRO to nie tylko mieszkania i apartamenty na sprzedaż, inwestycje w realizacji. To również plany odnośnie zupełnie nowych osiedli. Obecnie planowane są trzy inwestycje: w Gdyni, Rumi oraz Pruszczu Gdańskim.

BRAWO – Pruszcz Gdański

Jeszcze w tym roku rozpocznie się sprzedaż mieszkań na osiedlu BRAWO w Pruszczu Gdańskim. Osiedle BRAWO oferuje wszystko, co niezbędne do komfortowego życia. Kameralna zabudowa, budynki mające 4 kondygnacje plus podziemną halę garażową. Do dyspozycji mieszkańców będzie sala fitness, plac zabaw, a części wspólne na osiedlu zostaną zagospodarowane małą architekturą i zielenią.

Atutem osiedla BRAWO jest doskonała lokalizacja w Pruszczu Gdańskim. Bezproblemowy dojazd do obwodnicy, centrum Gdańska. W sąsiedztwie rozbudowana infrastruktura, w tym sklepy, przedszkole, żłobek oraz punkty usługowe. Ceniący sobie relaks i rekreację, będą zadowoleni z okolicznych terenów zielonych.

OSTOJA – Rumia

Osiedle OSTOJA to inwestycja INPRO planowana w Rumi. Lokalizacja nowych mieszkań w pobliżu terenów zielonych, a równocześnie niedaleko centrum handlowe, z marketem, sklepami, usługami oraz strefą gastronomiczną. Podróż do Gdyni lub na północne Kaszuby nie będzie problemem. Sieć drogowa gwarantuje komfortowe i sprawne przemieszczanie się autem.

Osiedle OSTOJA cechować się będzie nowoczesną i ciekawą architekturą. Budynki będą posiadać po 5 kondygnacji, halę garażową, naziemne miejsca postojowe. Dodatkowo na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw i tereny zielone.

ZENIT – Gdynia Karwiny

Gdyńskie Karwiny to miejsce idealne do zamieszkania. Spokojna dzielnica, w której sąsiedztwie znajduje się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy. Z drugiej strony, mieszkańcy dzielnicy chwalą sobie dostęp do licznych sklepów, usług, placówek oświatowych i opieki zdrowotnej. Sieć drogowa, a także bogata oferta komunikacji miejskiej sprawia, że przemieszczanie się do centrum Gdyni czy innych miast aglomeracji gdańskiej jest bezproblemowe.

Osiedle ZENIT od INPRO składać się będzie z budynków mających osiem kondygnacji. Do każdego mieszkania przynależeć będą balkony lub ogródki (na parterze). Z myślą o komforcie i relaksie wszystkich mieszkańców, części wspólne na osiedlu zostaną zagospodarowane małą architekturą oraz zielenią. Zarówno mali mieszkańcy, jak i dorośli nie będą się tutaj nudzić.

Nowe Mieszkania w Gdyni – oferta Dewelopera Inpro