Skompletuj świąteczny SET z Monbento

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. To czas, w którym nie tylko myślimy o ciekawych prezentach, jakimi obdarujemy bliskich, ale także spędzamy sporo czasu w kuchni, dopracowując potrawy, które znajdą się na naszym wigilijnym stole. Jeśli wybieramy się na tzw. wigilię składkową, przygotowane przez nas potrawy musimy przetransportować z domu do miejsca spotkania. Z pomocą przyjdą nam doskonałe pojemniki marki Monbento.

Monbento: przechowywania żywności na miarę XXI wieku

Monbento posiada szeroką gamę produktów niezbędnych do prawidłowego i bezpiecznego przechowywania i transportowania żywności. Jednym z przykładów są popularne Bentoboxy, które oprócz funkcjonalności i bezpieczeństwa w transporcie dodatkowy cieszą oko ciekawych designem.

Bezpieczeństwo dla zdrowia

Każdy oferowany przez markę Monbento produkt wykonany jest z najwyżej jakości materiałów, które z powodzeniem przeszły najbardziej wymagające testy laboratoryjne. Wszystkie akcesoria są więc całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, gdyż nie zawierają substancji szkodliwych. Można je z powodzeniem stosować w mikrofalówce i czyścić w zmywarce. Lunchboxy firmy Monbento są bardzo szczelne i hermetyczne, zapewniając bezpieczny transport przygotowanych potraw bez obawy, że sos zostanie w torebce. Pojemniki bento można również stosować w bardzo niskich temperaturach. Z powodzeniem zamrozimy w nich zatem sezonowe owoce czy wcześniej przygotowane dania.

Bento box, czyli pełna funkcjonalność

Pojemniki bento są lekkie i elastyczne. Wiele z nich posiada dwa poziomy, dzięki którym można przenosić kilka potraw w jednym pudełku. Produkty Monbento Original dostępne są w wielu rozmiarach, można w nich przenosić zarówno niewielkie porcje drugiego śniadania do pracy, jak i całe dania – np. na wigilijny stół u teściów. Firma Monbento udziela na swoje produkty aż 3 lata gwarancji, co mówi o solidności ich wykonania.

Monbento – pomysł na idealny prezent pod choinkę

Pojemnik Monbento to doskonały i praktyczny pomysł na prezent. Docenią go zarówno osoby dbające na zdrową dietę w pracy, jak i nastolatkowie, którzy zabierają ze sobą lunch do szkoły czy na dodatkowe zajęcia. Więcej na temat produktów tej marki przeczytać można w artykule pt.: „Odkryj kolorowe i apetyczne pojemniki w formie śniadaniówki – MonBento”.