Efektywność i precyzja w projektowaniu dzięki Archicadowi

Zaprojektuj wnętrze, które w pełni spodoba się odbiorcy. Zrób to w sposób dokładny, szybki, a jednocześnie prosty wszystko, dzięki oprogramowaniu Archicad. To efektywny i precyzyjny program gotowy do działania na wysokich obrotach. Sprawdź, co może Ci zaoferować i dlaczego warto na niego postawić!

Archicad – program dla projektantów wnętrz

Archicad to oprogramowanie BIM, które w znaczącym stopniu zastąpiło klasyczny CAD. Przez wiele lat udoskonaleń program ewoluował i stawał się coraz lepszy, dlatego dziś architekci wnętrz oraz krajobrazów mają szansę pracować na niezwykle intuicyjnym, jednocześnie prostym w obsłudze oprogramowaniu. Archicad wykorzystuje kreatywność użytkownika do pomocy w przygotowywaniu unikalnych projektów. Nic więc dziwnego, że tak wielu profesjonalistów, ale również osób zaczynających swoją przygodę w architekturze, decyduje się na korzystanie z tego programu. 

Dlaczego warto postawić na program Archicad?

Oprogramowanie, o którym mowa ma wiele zalet. Przede wszystkim jest bardzo intuicyjne, a interfejs dla użytkownika niezwykle przejrzysty i czytelny. Wystarczy rozpocząć pracę i pozwolić płynąć pomysłom, które w sposób skuteczny zostaną przelane na program. Ten przygotuje wszelką dokumentację wykorzystywaną podczas prac budowlanych. Co ważne, aplikacja ma wiele elastycznych narzędzi, takich jak zestaw bibliotek, a w nim liczne gotowe obiekty w tym okna, drzwi czy wyposażenie wnętrz. Archicad, podczas przygotowywania modelu 3D sam wygeneruje rzuty, przekroje i elewacje co za tym idzie, praca architekta będzie przyjemniejsza i znacznie szybsza.

Wybierz Archicad i działaj na kilku programach jednocześnie

Archicad to podstawowe oprogramowanie, które może zostać zaopatrzone licznymi dodatkami i narzędziami. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania programu do własnych, indywidualnych potrzeb. Jednym z najlepszych przykładów tego, dlaczego warto korzystać z dodatkowych narzędzi jest fakt, że Eptar, a więc dodatek ułatwia projektowanie zbrojeń, tworzenie zestawień elementów stalowych dla budynków czy też układów dowolnych płytek na ścianach i podłogach. Kolejnym wartym uwagi oprogramowaniem będzie Twinmotion, tym razem narzędzie do projektowania wizualizacji 3D. Program doskonale radzi sobie nawet z najcięższymi projektami, a co najważniejsze, same wizualizacje są niezwykle realistyczne i naszpikowane detalami.

Archicad w pracy zdalnej 

Archicad jest doskonałym programem do pracy zdalnej oraz zespołowej. Wszystko to za sprawą dwóch najważniejszych jego funkcji Teamwork oraz BIMcloud. W jednym momencie nad projektem może pracować kilkunastoosobowy zespół projektowy! Co ważne, nie ma znaczenia, z jakiej lokalizacji będą wprowadzane zmiany. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby każda osoba z zespołu pracowała z własnego biura czy domu, wciąż bez najmniejszych problemów dostosowując swoje edycje i pracę do pomysłów i zmian grupy. Jak widzisz, Archicad to bez dwóch zdań idealna opcja dla architektów!