grill w ogrodzie

Wiosnę kochamy za promienie słońca, budzące się do życia rośliny i… grilla. Zapach aromatycznych przypraw, ulubione przekąski, wspólne biesiadowanie– to brzmi jak przepis na udany weekend. Z tymi produktami krok po kroku uda się skompletować wszystkie niezbędne akcesoria.

Majówka otwiera drzwi do oficjalnego rozpoczęcia sezonu grillowego. Po wielu pochmurnych miesiącach niebo w końcu staje się błękitne, a my coraz chętniej wychodzimy na zewnątrz. Tęsknimy za typowymi dla sezonu wiosennego i letniego potrawami, które przygotowane na grillu smakują wyjątkowo. Wśród najnowszych propozycji można znaleźć wiele perełek, dzięki którym grillowanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

Meble ogrodowe

Wspólne grillowanie to czas, w którym wszyscy jesteśmy razem i każdy udziela się podczas przygotowywania ulubionych przekąsek. Rozżarzony węgiel to znak, że grill jest w pełni gotowy do przyjęcia na ruszt pierwszych smakołyków. Komfortowe grillowanie uzależnione jest od wielu czynników, ale jedzenie na świeżym powietrzu nie może obyć się bez odpowiednio dobranych mebli ogrodowych. Gotowe komplety wypoczynkowe z pewnością uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu, ale przyda się … coś extra. Specjalistyczny stół grillowy z blatem wykonanym ze stali nierdzewnej oraz nowoczesny barek z wysuwanym blatem, który stanie się idealnym miejscem do przechowywania schłodzonych napojów.

grill w ogrodzie
grill w ogrodzie

Akcesoria i dodatki

Wszystkie produkty można znaleźć na stronie internetowej www.brw.pl oraz w wybranych salonach Black Red White w całej Polsce.

Źródło: brw.pl