Nie chcesz standardowych rolet? Wybierz plisy!

Jeśli nie chcesz montować na okno standardowych rolet, a jednak dalej zależy Ci na tym, aby mieć możliwość osłonięcia pokoju przed promieniami słonecznymi lub wzrokiem wścibskich sąsiadów, to powinieneś zdecydować się na plisy.

Zalety rolet

Rolety na polskim rynku są znane już od dłuższego czasu. Nie tylko powiększają optycznie pomieszczenia, ale są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie trzeba ich prać ani prasować, jak to bywało w przypadku firan i zasłon. Są łatwe w montażu i pozwalają na regulację dopływu światła, zgodnie z naszymi preferencjami. Do tego sprawiają, że wnętrze wygląda dużo nowocześniej. Przy tym wielość wzorów i barw, jak również modeli, wyróżnionych ze względu na sposób mocowania na oknie, umożliwia bardzo szeroki wybór, zgodnie z gustem i preferencjami.

Bardzo ciekawą propozycją łączącą te wszystkie cechy, jak również mającą dodatkową i bardzo praktyczną funkcję, są rolety plisy. Dlaczego warto je wybrać?

Co warto wiedzieć o plisach?

Rolety plisy to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w ostatnim czasie. Ich cechą charakterystyczną jest to, że można je ustawić na dowolnej wysokości okna: na górze, na dole, czy pośrodku, lub zasłonić nimi całe okno. Dzięki specjalnej konstrukcji plisy nie są przytwierdzane bezpośrednio do okiennej ramy, a cała regulacja odbywa się dzięki przesuwaniu materiału po specjalnych prowadnicach.

Możliwość dostosowania tych rolet do naszych potrzeb jest niezwykle praktyczna. Nie tylko osłonią one wnętrze domu przed promieniami słonecznymi, kiedy ustawi się je na górnej części, ale równocześnie umożliwią oglądanie tego co dzieje się na zewnątrz przez niższą część szyby. Takie rozwiązanie na pewno przypadnie do gustu dzieciom, którym łatwo będzie dostrzec to, co je interesuje.

Plisy okienne spełniają swoje funkcje nie tylko za dnia. Nocą osłonią przed światłem księżyca lub lamp, przy jednoczesnej możliwości patrzenia przez okno. Dają pełną swobodę ustawiania, a to ogromna zaleta, której nie mają innego rodzaju rolety.

Plisy sprawdzą się w każdym wnętrzu, nie tylko nowoczesnym, ale również klasycznym. Są idealnym dopełnieniem wystroju, idealnie prezentują się na każdym oknie. Wyglądają bardzo dobrze nie tylko wewnątrz pomieszczenia, ale także z zewnątrz. Dlatego możesz być pewien, że niejedna osoba zachwyci się twoim oknem, jeśli je w nim umieścisz.

Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości roletach plisach, powinieneś przejrzeć ofertę sklepu rolety24.net. Znajdziesz tam produkty najwyższej jakości, które spełnią Twoje oczekiwania, nie tylko dzięki ogromnej ilości wzorów i kolorów, ale także ze względu na łatwość w montażu. Dodatkowym udogodnieniem są zamieszczone tam filmy instruktażowe, które krok po kroku przeprowadzą cię przez całą instalację.

fot. rolety24.net