Mapa świata z drewna - stylowa ozdoba do nowoczesnego wnętrza

Drewniane mapy świata są stylową dekoracją, dzięki której wnętrze nawiązuje do podróżniczej pasji. Dzięki nim salon, sypialnia lub gabinet nabierają elegancji i ponadczasowego charakteru. Sprawdź, dlaczego warto wybrać drewnianą mapę świata jako dekorację ścienną.

1. Producent drewnianych map świata na ścianę – sprawdź, jakie ozdoby możesz wybrać

2. Drewniana mapa świata – dekoracja na ścianę na lata

Dekoracje na ścianę wykonane z drewna są trwałe, eleganckie i ponadczasowe. Dzięki nim wnętrze prezentuje się stylowo przez długie lata. Jedną z najmodniejszych ozdób z drewna są mapy świata. Jak są wykonane?

Producent drewnianych map świata na ścianę – sprawdź, jakie ozdoby możesz wybrać

Drewniane mapy świata to strzał w dziesiątkę dla każdego miłośnika podróży – zarówno tych prawdziwych, jak i palcem po mapie. Producent drewnianych map świata na ścianę sikorka.net oferuje wybór map z napisami w różnych językach. Nazwy krajów mogą być podane w języku polskim, niemieckim lub angielskim w zależności od życzenia klienta. Na mapach widnieją linie dzielące kontynenty na kraje, dzięki czemu dekoracja przedstawia podział polityczny na świecie. Możliwe jest również zamówienie mapy bez podziału na kraje.

U producenta drewnianych map na ścianę można zamówić dekoracje wykonane w różnych rozmiarach, dzięki czemu pasują zarówno do mniejszych pomieszczeń, jak i stylowo prezentują się na dużych, pustych ścianach w przestronnym salonie. Do ich prawidłowego przymocowania wystarczy szablon, który jest dołączony do zamówionej dekoracji.

Drewniana mapa świata – dekoracja na ścianę na lata

W przypadku trwałych dekoracji zdecydowanie wyróżnia się drewniana mapa świata – dekoracja na ścianę przez długie lata prezentuje się znakomicie, gdyż jest wykonana z solidnej sklejki drewnianej. Dekoracje na ścianę ze sklejki łatwo utrzymać w czystości, gdyż bez trudu usuwa się z nich kurz i inne zabrudzenia. Sklejka jest zabezpieczona przed wchłanianiem wilgoci i działaniem detergentów. Ponadto jest odporna na uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne.

Mapa świata na ścianę jest utrzymana w stonowanej kolorystyce – naturalne odcienie drewna dopasowują się do różnych aranżacji wnętrza. Drewno łatwo łączy się z różnymi materiałami, a także barwami, dlatego mapa świata ze sklejki dobrze wygląda na ścianie nawet po odświeżeniu wnętrza, na przykład odmalowaniu ścian na nowy kolor. Dzięki temu jest to znakomita ozdoba na długie lata, stanowiąca ważny element wystroju wnętrza urządzonego przez zapalonego miłośnika podróży.