Jak wygląda budowa rezydencji z firmą budowlaną deweloperską?

Rezydencja bądź willa z basenem kojarzy nam się z reprezentacyjnym budynkiem o dużej przestrzeni, które zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz przykuwa uwagę swoim niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju poczuciem estetyki, piękna i komfortu. Wille, jak i rezydencje, to często miejsca nie tylko gdzie spędza się świetnie czas, ale również miejsca idealne do organizacji spotkań ze znajomymi, przyjęć czy nawet bankietów. Marzysz o własnej, tak wyjątkowej przestrzeni? Wybierz zatem firmę, która sprosta wszelkim oczekiwaniom!

Jedną z firm w Polsce specjalizujących się w budownictwie domów z basenem oraz rezydencji, nawet tych o metrażu powyżej 1000m2, jest www.art-bud.com.pl. Realizacja obejmuje nie gotowe projekty, ale również te zaprojektowane na indywidualne zamówienie.

Projekt willi na zamówienie

Ponieważ wiele gotowych projektów nie odzwierciedla tego, co w nas drzemie, decydujemy się na skorzystanie z pomocy architekta. Ten przygotowuje pomysł budynku, całą architekturę wokół, materiały oraz przestrzeń wewnątrz. Dlaczego architekt, a nie gotowy projekt? Przede wszystkim jest w stanie uwzględnić każdą naszą uwagę, spełnić wszelkie oczekiwania i marzenia.

Zapoznanie się z terenem

Budowa rezydencji czy budowa willi z basenem nie jest prostym zadaniem. Inżynierowie na dalszym etapie wykonują badania geologiczne, dokonują pomiarów m.in. nachylenia terenu działki. Pełne dane są nie tylko zbierane na potrzeby firmy budowlanej, ale również szczegółowo przekazywane architektowi, który bierze je pod uwagę projektując wymarzone miejsce wypoczynku.

Opracowanie idealnego projektu domu

Gdy teren został zbadany, wówczas architekt może przystąpić do sporządzenia właściwego projektu domu. Wszelkie detale są uzgadniane aż do momentu zatwierdzenia projektu przez inwestora. I na tym etapie firma może pomóc m.in. w załatwieniu kredytu, jeśli będzie wymagać tego sytuacja. W tym czasie ustala się także warunki finansowania.

Pozwolenie na budowę willi bądź rezydencji

Gdy etap projektowania, uzgadniania finansów, wszelkich pomiarów mamy za sobą, przyszedł czas na przygotowanie i złożenie wniosku na budowę.

Budowa willi / rezydencji

To już przedostatni, lecz najważniejszy etap – budowa rezydencji. Własna ekipa pracowników, pod nadzorem inżynierów budowlanych przystępuje do realizacji projektu. Otrzymujesz dom w stanie pod klucz, a zatem wnętrze będzie wykończone, zgodnie z Twoimi preferencjami!

Ostatni etap – oddanie budynku

Budowa willi dobiega do końca, i co najważniejsze, jest na czas…
Zanim zaczniesz projekt domu sprawdź grunt, na którym go będziesz stawiać. Zadbaj o dobre fundamenty. Przeczytaj na pale-prefabryowane.pl/wzmacnianie-gruntów

Poszukiwanie pewnego i solidnego wykonawcy może trwać miesiącami. Koniecznie więc zachęcamy do poznania oferty ART-BUD, która pomoże nie tylko przy budowie, ale już od samego początku, a zatem przygotowania dokumentacji, uzyskania istotnych pozwoleń. Jako inwestor możesz liczyć na to, że za całe wykonanie odpowiada jedna, sprawdzona firma.