Jak wybrać odpowiednie miejsce siedzące?

Wszystkie te atuty sprawiają, że bezszkieletowe sofy, fotele czy pufy sako królują w naszych w pokojach dziecięcych, sypialniach a nawet salonach.

Waga worka sako nie przekracza 5 kilogramów, zatem każdy, nawet dziecko może swobodnie przenieść worek z jednego do drugiego pomieszczenia.

Worki są bezpieczne i wytrzymałe a tym samym świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym, dodatkowo ich kształt przypominający chmurkę zachwyci każdego malca. Wrażenie to spotęguje się dzięki jasnej i bardzo przyjemnej kolorystyce oraz pięknym grafikom z postaciami z ulubionych bajek. Wystarczy sprawdzić dział Pufy dla dzieci i wybrać wymarzony fotel sako dla naszej pociechy.

Swą wiodącą pozycję bezszkieletowe meble sako zawdzięczają nie tylko ciekawym walorom estetycznym, niewątpliwym komfortem siedziska ale również wysokiej jakości wypełnieniu, które musi zachować swoje właściwości co najmniej przez 3 lata.

Decydując się na worek sako warto też wiedzieć, na jakie cechy zwrócić szczególną uwagę, by wybór był trafny a fotel spełnił nasze oczekiwania. Na początek odpowiedzieć trzeba na kilka istotnych pytań, które pomogą w podjęciu decyzji:

 • Dobrze jest określić podstawowe parametry: jak często fotel sako będzie używany oraz do jakich celów (odpoczynek, praca), wysokość budżetu oraz miejsce, w którym fotel zostanie ustawiony.
 • Jaki rozmiar siedziska wybrać:
  • Rozmiar L (90-60 cm) – foteliki dziecięce,
  • Rozmiar XL (110-85 cm) – wygodny dla osób poniżej 180 cm wzrostu,
  • Rozmiar XXL (130-95 cm) – rewelacyjny dla wszystkich użytkowników również dla tych o wzroście powyżej 180 cm.
 • Koniecznie należy zwrócić uwagę na wypełnienie worka, najczęściej używane są małe granulki o mniejszej średnicy kulek i im większa jest ich gęstość, tym wygodniejsze będzie siedzisko.
 • Nie wolno zapomnieć o sprawdzeniu gwarancji na zakupiony worek sako. Powinna ona obejmować zabezpieczenie na co najmniej 6 miesięcy. Podkreślić tu należy, że gwarancja na siedziska sako na SanchoBag.pljest na az 2 lata.
 • Warto też zwrócić uwagę na tkaninę z której wykonane są worki sako ponieważ różne tkaniny różnią się od siebie i pełnić mogą różne funkcje. Na SanchoBag.pl dostępne są siedziska wykonane z eko skóry, Oxford, Queens i z weluru, tak by wybór zgodny był z wszelkimi preferencjami klienta.

Na koniec zaznaczmy, by przy całej różnorodności wyboru nie zapomnieć o jakości, która jest gwarantem komfortu i trwałości siedziska. Dobrze zatem sprawdzić wytrzymałość fotela i jego szwy. Nie należy wahać się też przed jego wypróbowaniem, warto usiąść na siedzisku, celem sprawdzenia czy siedzenie, oparcie i inne elementy są wygodne i odpowiadają naszym wymaganiom. Potem wystarczy już tylko cieszyć się z pięknego i niepowtarzalnie wygodnego siedziska we własnym domu, mieszkaniu czy biurze!