Aranżacja małej kuchni w bloku zdjęcia

Wiele osób przeprowadzając remont zastanawia się jak ładnie zaaranżować min kuchnie, mowa tu o blokach, gdzie często kuchnia jest bardzo mało i trzeba wykazać się na prawdę dużą kreatywnością żeby ładnie i funkcjonalnie ją urządzić.

Aranżacja małej kuchni w bloku zdjęcia

Aranżując kuchnie, która jest mała nie warto się podawać jeżeli chodzi o jej funkcjonalność, ponieważ to że jest kuchnia ma małą przestrzeń nie oznacza że nie da się jej tak zrobić żeby była funkcjonalna i miała bardzo dużo schowków na wszystko, wystarczy dobrze przemyśleć i zaprojektować taką kuchnie. Pod tym linkiem znajdziesz najciekawsze rozwiązania jeżeli chodzi o multi funkcjonalność mebli kuchennych http://medicot.pl/mala-kuchnia-w-bloku-zdjecia-ciekawe-rozwiazania-do-kuchni/ Jak można zauważyć w galerii zdjęć, wiele mebli kuchennych ma 2 x większą funkcjonalność niż zwykłe proste meble kuchenne.

Aranżacja małej kuchni w bloku zdjęcia

W małej kuchni zazwyczaj meble kuchenne umieszcza się wyłącznie na jednej ścianie, a na drugiej przygotowuje się jakiś blat przy którym można coś zjeść. Często stosuje się stoliki, które są rozkładane, tzn po zjedzeniu można go złożyć żeby przylegał do ściany  nie zawadzał, jest to najpopularniejsze rozwiązanie.

Wąska kuchnia w bloku z wielkiej płyty

W małych kuchniach w bloku, warto korzystać w podwieszanych listew na których będą znajdować się kubki czy też noże, które nie będą zajmowały nam powierzchni na blatach.

Mała kuchnia w bloku inspiracje

Jeżeli jest taka możliwość to często w bloku robi się otwartą kuchnie wraz z jadalnią co znacznie zwiększa jej funkcjonalność jak i wielkość, którą możesz wykorzystać, niestety to rozwiązanie często nie jest możliwe do zrobienia. Jeżeli chodzi o galerie zdjęć, które przedstawiają ładnie i funkcjonalnie urządzą nam mała kuchnia w bloku http://medicot.pl/projekty-kuchni-nowoczesnych-malych/

Jak widać na zdjęciach, często nie metraż ogranicza funkcjonalność a prawidłowe i odpowiednio dobrane rozplanowanie mebli kuchennych oraz innych rozwiązań, które ograniczają tworzenie się bałaganu.

Nowoczesne małe kuchnie w bloku

Mała kuchnia w bloku to zawsze jest wyzwanie jeżeli chodzi o aranżacje, każdy z nas chce żeby było ładnie a jednocześnie funkcjonalnie, dlatego czasem warto skorzystać z rad architekta zwłaszcza z doświadczeniem w tego typu projektach, który będzie wiedział co gdzie umieścić, a do tego będzie znał jakieś multi funkcjonalne meble, które zaoszczędzą nam dużo miejsca swoimi profesjonalnymi rozwiązaniami różnych schowków.

Aranżacje kuchni nowoczesnych

Poza doborem funkcjonalnych mebli kuchennych, cały klimat tworzą drobne drobiazgi, którymi możemy zaaranżować naszą kuchnie . Mały metraż wcale nie ogranicza cię w tym żeby twoja kuchnia była nowoczesna, bardzo ładnie się prezentowała a do tego była mega funkcjonalna o czym możesz się przekonać przeglądać galerie zdjęć.